+48502682348
jfrankowska@innovaops.pl

Narzędziownik

PROWADZISZ SWÓJ PIERWSZY PROJEKT? A MOŻE KOLEJNY, ALE MASZ JUŻ DOŚĆ IMPROWIZACJI? CHCESZ DOKONAĆ REALNEJ ZMIANY W TYM ZAKRESIE? 

Poznaj narzędzia, które stosują kierownicy projektów innowacyjnych!

Łatwe w użyciu narzędzia pomogą Ci lepiej diagnozować oraz szybciej rozwiązywać problemy. Tworzenie innowacji to proces, którego możesz się nauczyć. 

Wystarczy stosować techniki oraz narzędzia, które sprawią, że staniesz się ciekawym świata odkrywcą. Dzięki tym narzędziom Twój wysiłek będzie doceniony nie ze względu na włożoną w projekt pracę, ale rzeczywistych i zauważalnych efektów.

Tylko pamiętaj zawsze bądź gotowy na eksperymenty!

ZNAJDZIESZ TUTAJ 30 narzędzi, które pomogą Ci zostać prawdziwym innowatorem

Chcesz realnie zmieniać rzeczywistość, a nie tylko być zapracowanym?

Poświęcasz dużo swojego czasu na projekt, bo…inaczej nie posuwałby się do przodu?

a

Wiele zadań musisz wykonywać sam, bo…brakuje zaangażowania ze strony innych ludzi?

Zawsze musisz być inicjatorem pomysłów, bo…innym brakuje kreatywności?

a

Czy ta historia dotyczy również ciebie?

Co czujesz, gdy dowiadujesz się, że poprowadzisz kolejny projekt? Czujesz się szczęśliwym i spełnionym człowiekiem, czy raczej doświadczasz frustracji i boisz się, że nie dasz rady? Może nie zabrzmi to miło, ale Twój początkowy stan psychiczny nie ma znaczenia. 

Nawet po stanie silnej euforii zwykle przychodzi rozczarowanie i frustracja. Dzieje się tak dlatego, że (zła) praktyka zabija w nas entuzjazm. Nagle okazuje się, że nikt nie docenia naszych pomysłów, a inni w ogóle ich nie mają. Dodatkowo brakuje zaangażowania ze strony ludzi, których zmiana dotyczy. Najczęściej w takich sytuacjach zapewne bierzesz się za wszystko sam, po to, żeby dowieźć ten nieszczęsny produkt projektu…

Nigdy nie ma tylko jednego dobrego pomysłu

Kiedy zdajesz sobie z tego sprawę, ćwiczysz umiejętność dokonywania odkryć i poszukujesz różnych pomysłów na rozwiązanie.

Osoby prowadzące projekty bardzo często wpadają w klasyczną pułapkę polegającą na tym, że zaczynają projekt od z góry ustalonego pomysłu. Teoretycznie zostawiają pewną przestrzeń na zmiany, ale w rzeczywistości stają się niewolnikami tego pomysłu. W efekcie nie dopuszczają do siebie innych punktów widzenia. Właśnie w ten sposób ogranicza się kreatywność, zarówno swoją, jak i innych. Zupełnie inaczej odbywa się ten proces w przypadku projektów innowacyjnych. 

TEN NARZĘDZIOWNIK JEST DLA CIEBIE, JEŚLI CHCESZ:

Nauczyć się zwinnie zarządzać projektami.
Dostarczać projekty na czas.
Zdobyć nowe umiejętności (dzięki którym będziesz rozwiązywać problemy w sposób twórczy).
Zainspirować ludzi do działania.
Rozwinąć kompetencje w zakresie empatii (po to, żeby lepiej rozumieć klientów).
Stać się bardziej kreatywny.
Tworzyć rzeczywiste zmiany.
Rozwinąć kompetencje w zakresie pracy wizualnej (po to, żeby ułatwić sobie i innym pełniejsze zrozumienie skomplikowanych zagadnień).
Zaangażować ludzi w projekt.

O KIM MYŚLAŁAM, PRZYGOTOWUJĄC TE NARZĘDZIA ?

W tym narzędziowniku zebrałam swoje wieloletnie doświadczenie z pracy w projektach. Przygotowując go, myślałam o ludziach podobnych do mnie, którzy działają pod presją czasu i efektywności oraz którzy szukają inspiracji na usprawnienie i doskonalenie procesów, usług lub produktów. Pomyślałam, że zbiorę dla Was narzędzia, które pochodzą z różnych metod w jednym miejscu.

Jeśli zdecydujesz się zakupić ten narzędziownik, powinieneś trzymać go stale pod ręką i zaglądać do niego, gdy potrzebujesz rozwiązać jakikolwiek problem. Zebrane narzędzia mają charakter warsztatowy i powinny być dla Ciebie inspiracją, jak można podejść do danego problemu. 

Kup produkt
Mapa podróży klienta

Co znajdziesz w środku?

Wizualizację 30 narzędzi zaprojektowanych w formie odręcznych rysunków, w pełni edytowalnym formacie PowerPoint.
Opis każdego narzędzia wraz ze wskazówkami, jak go stosować.
Praktyczne przykłady.
Przekrojową wiedzę z zakresu Design Thinking, User Experience, Lean oraz Agile.
Ponad 60 stron inspiracji oraz kilkadziesiąt edytowalnych grafik.
Narzędzia project managera

Opinie ekspertów

Zobacz, co myślą o narzędziowniku osoby, które już go posiadają:

Zestaw narzędzi jest naprawdę pomocny, a ich wizualna forma inspiruje i zachęca do działania. Dużo można się z tego materiału nauczyć, gdyż w jednym miejscu zebrana jest przekrojowa wiedza. Każde narzędzie jest przejrzyście opisane i do tego zawiera praktyczne przykłady i wskazówki. Fajnie się ten materiał czyta. Polecam każdemu, kto w codziennej pracy musi rozwiązywać najróżniejsze problemy

Michał

Dyrektor Departamentu Finansowania Przedsiębiorców w ING Lease (Polska)

Narzędzia przygotowane przez Asię są bardzo pomocne w rozwiązywaniu problemów, z którymi zmagają się klienci. Zaglądam do tego materiału za każdym razem, gdy potrzebuję inspiracji. Polecam każdemu, kto na co dzień pracuje z klientem oraz jest odpowiedzialny za sprawny proces sprzedażowy.  

Dorota

Kierownik oddziału w Stefczyk Finanse

Asia wykonała kawał naprawdę dobrej roboty. Narzędzia pochodzą z różnych metod, a sprawiają wrażenie, jakby stanowiły spójną całość. Można je wykorzystać do większych i mniejszych projektów, niezależnie od branży. Wszystko jest przejrzyście opisane i zwizualizowane. Bardzo dużo wiedzy w jednym miejscu do tego przyjemne dla oka obrazki, które inspirują i pobudzają kreatywność. Polecam każdemu, kto szuka inspiracji i chce, żeby jego projekty odnosiły efekty i zachwycały

Kinga

Właścicielka marki MUUK Story.

KIM JESTEM

Przez 17 lat pracowałam w korporacji, w której zrealizowałam kilkadziesiąt projektów. Od ponad roku realizuję projekty pod własną marką. Prowadzę również bloga, piszę artykuły dla innych mediów oraz występuję, jako prelegent na konferencjach. Wszystko, czym się zajmuję zawodowo, ma związek z zarządzaniem projektami. 

Narzędziownik jest w pewnym sensie podsumowaniem mojego doświadczenia. Zebrałam w nim narzędzia, które osobiście wykorzystuję w codziennej pracy.

ILE TO KOSZTUJE

MASZ PYTANIA LUB COŚ JEST NIEJASNE?

Napisz do mnie