+48502682348
jfrankowska@innovaops.pl

Zarządzanie projektami

Zarządzanie projektami

Zarządzanie projektami to usługa, której celem jest nadzór nad rozwojem określonego rozwiązania biznesowego. Działania w tym obszarze skoncentrowane są na skutecznym zorganizowaniu pracy w projekcie.

Praca w projekcie zorganizowana jest zgodnie ze standardami Agile.

Agile to zbiór praktyk zarządzania projektami, dzięki którym możesz być pewien, że otrzymasz:

ROZWIĄZANIE NA CZAS.

Kluczowe jest dla mnie dostarczenie na czas  produktu projektu. Dlatego steruję w odpowiedni sposób zakresem, abym mogła na czas dostarczyć produkt, który spełni Twoje wymagania biznesowe.

BEZPIECZEŃSTWO BUDŻETU.

Transparentność budżetu jest dla mnie również kluczowa. Dlatego znasz dokładnie sposób rozliczania się za projekt. W każdej chwili możesz go przerwać.

WYGODA ZMIAN W TRAKCIE PRAC.

Zmian w zakresie projektu nie da się wykluczyć i nie ma sensu z tym walczyć. Jestem tego świadoma i gotowa do reagowania.

WGLĄD W POWSTAJĄCY PRODUKT.

Swoją pracę planuję w krótkich etapach (timeboxach). Po każdym etapie otrzymasz w pełni działający produkt. Kontrolujesz na bieżąco, czy produkt, który powstaje i za który płacisz, odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Zarządzanie projektami

InnovaOps świadczy usługi, które pomogą Twojej firmie skutecznie wdrożyć zmiany.

Dowiedz się więcej o usługach

Pobierz bonus PDF!

Dołącz do Newslettera i pobierz bonus PDF!

Raz na jakiś czas otrzymasz ode mnie wiadomość z nowinkami, a bezpośrednio po zapisie bezpłatny ebook. 

Przygotowałam dla Ciebie materiał, w którym zamieściłam 5 konkretnych wskazówek dotyczących zarządzania projektami innowacyjnymi.

Sprawdź, czy przypadkiem nie prowadzisz projektu innowacyjnego i w związku z tym, czy stosujesz właściwe narzędzia oraz metodę do zarządzania takim projektem.
.